Minu lugu

Suurima rõõmu ja entusiasmiga jagan oma seni tehtud avastusi teadliku(ma) liikumise valdkonnas. “Movement teacher” on üks märksõnadest, mille poole olen ise püüdlema hakanud läbi Lauren Ohayoni õpetuste ja erinevate praktikate. Paikne eluviis hävitab mind ja meid kõiki vaikselt ning järjepidevalt ja ma tahan olla see, kes aeg-ajalt meelde tuletab, et teistmoodi saab ka.

Kuidas leida need võimalused anda lisaks oma vaimule ka oma kehale võimalusi liikumiseks kui tundub, et trennis käimiseks aega lihtsalt pole? Milliseid strateegiaid valida, kui mõni osa minu kehast ei liigu päris täpselt nii nagu võiks või peaks?

Ma usun, et igaühel peab olema võimalus saada informeeritud sellest, kuidas väiksed muutused igapäevategevustes võivad kaasa tuua suuri ja olulisi muutusi parema ja valuvabama elu suunas. Kuidas needsamad väiksed tegevused aitavad kaasa sellele, et meie lapsed liiguvad ja liigutavad ennast rohkem.

Elu nelja lapsega on iga päev erinevaid väljakutseid täis. Just seepärast olen ennast harinud ka teadliku vanemluse teemadel. Olen osalenud Gordoni perekooli baasil tehtud suhtlemiskoolitusel, PREP koolitusel ja läbi töötanud terve hulga lastekasvatusteemalisi raamatuid.

Ma ei ole ideaalne vanem – ma vihastan ja pahandan ja ärritun ja olen ebakindel ja solvun. Siiski püüan ma sellele kõigele vaadata vähemalt pärast olukorda sellise pilguga, mis läks valesti ja mida teisiti teha. Ka siin on elu pidevalt muutumises ja neid nippe-trikke, mida lastega igapäevaselt kasutan, jagan samuti suurima heameelega.

Ma unistan, et ühel päeval saan ma kõiki oma teadmisi parimal võimalikul viisil võimalikult paljudele edasi anda.

Tervitan palavalt ja soovin sulle põnevat avastusretke!